Аудіовізуальне мистецтво та виробництво
Спеціальність "Аудіовізуальне мистецтво та виробництво" є однією з найбільш перспективних та популярних у сучасної молоді.
Сучасну назву відділ отримав два роки тому. Впродовж 20 років він називався відділом кіно-фото-відеосправи.
У стінах коледжу студенти оволодівають технологією створення всіх видів телепрограм. Серед фахових дисциплін – основи режисури кіно і телебачення, фото-відеознімальна апаратура і операторська майстерність, фотокомпозиція, диктор і ведучий програм, виробництво відеофільмів тощо. Здатність організовувати та здійснювати виробничий процес створення відеофільмів, фотофільмів, радіопрограм, інших аудіовізуальних творів – одна з фахових компетентностей, що формується під час навчання на відділі аудіовізуального мистецтва та виробництва.
Виробничу практику старшокурсники проходять на телеканалах України.
Навчання більшість із них продовжує в Київському національному університеті культури і мистецтв.
Сьогодні наші випускники працюють телеоператорами, кінооператорами-постановниками, режисерами монтажу, звукооператорами, керівниками аматорських кіно-фото-відеостудій, фотографами, приватними підприємцями (власниками фотостудій).
Ініціаторами створення КФВ були Тулін В.І.,Тихомир В.П.,Мащенко О.В.
Вони дбали про методичне забезпечення фахових дисциплін, про матеріально- технічну базу, а згодом – і про працевлаштування перших випускників.
На відділі аудіовізуального мистецтва та виробництва плідно працюють викладачі Мащенко О.В., Онищенко В.А., Нестеренко Л.І., Мосенко Ю.Б., Селезньова Н.П., Селезньов Т.А., Леонтьєв С.А., Шокун К.В., Леонтьєв А.О.