top of page

Комісія гуманітарних та соціально-економічних дисциплін

   Основною функцією комісії є забезпечення високого рівня викладання навчальних дисциплін гуманітарного та соціально-економчного блоку.

  Комісія має у своєму складі 18 висококваліфікованих викладачів.

Предмети гуманітарного та соціально-економічного циклу викладалися з часу заснування нашого коледжу.

Першими викладачами комісії були ветерани Другої Світової війни: Герасименко С.Д., Андрес А.М., Норенко В.Я., Шокун В.П., Петропавловський Б.П.

Назавжди залишились у пам’яті студентів та викладачів Люта Н.Г., Тищенко Л.А., Салюк В.А., Бондарєв М.М., Нестеренко В.М., Забіран С.Д., Задорожня Л.С., Лагутинська Г.Є., Баліцький Г.Д.

Зерна мудрості і добра засівали у молоді душі досвідчені педагоги, які сьогодні знаходяться на заслуженому відпочинку, – Шокун Л.С., Шапіро Л.Я., Белименко Н.І., Волкова Г.А., Гордійчук Н.П., Федоренко Н.В., Тараканов М.В.

Славні традиції своїх попередників продовжують нинішні викладачі циклової комісії, приділяючи особливу увагу національному, військово- патріотичному, моральному вихованню.

Очолює комісію Хоменко С.Ю. На комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін творчо працюють досвідчені викладачі: Головко В.С., Пилипчук В.М., Біленька Н.М., Селезньова Н.П.,  Хоміцька К.П., Пашко Л.М., Шокун В.В., Леонтьєв А.О., Білецька Н.Й., Кириченко Н.С., Сокур Л.А., Сало Л.В., Комарницький Г.О., Каральова О.П., Тараканов М.В., Порожня О.П., Гейко Л.Ф., Литвин Т.В., Кононенко Н.В., Семенюк О.І.

Вони часто бачать стомлених дітей, які щойно танцювали жвавий народний танок, стомилися і зовсім не налаштувалися на вивчення формул і параграфів підручника. Тоді і стають у пригоді методи стимулювання навчально- пізнавальної діяльності, якими досконало володіють викладачі загальноосвітніх дисциплін, інтерактивні заняття, інтелектуальні ігри тощо.

Викладачі гуманітарних та соціально-економічних дисциплін постійно сприяють розвитку творчих та інтелектуальних здібностей своїх вихованців.

Наша комісія дає випускникам середню освіту, готує до ЗНО. Педагоги беруть активну участь в обласних методичних об’єднаннях, семінарах, тематичних виставках, круглих столах, конкурсах, у Міжрегіональних, Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференціях, до яких залучають і своїх студентів. Матеріали конференцій друкуються в окремих збірниках та наукових виданнях. Слід відмітити тісну співпрацю наших викладачів з музеями міста та області. Викладачі є Членами Черкаського регіонального відділення соціологічної асоціації Україні.

Кожного року з метою виявлення та розкриття літературних здібностей своїх вихованців педагоги залучають студентів до участі в таких мовно-літературних конкурсах: Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка; Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика; Олімпіада з української мови. Також наші студенти беруть участь в спортивних змаганнях міста та області.

   День рідної мови

З нагоди Міжнародного дня рідної мови в Канівському коледжі культури і мистецтв відбувся літературно-мистецький захід «Рідна мова – Божа благодать», який організували та провели викладачі комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін разом зі своїми вихованцями. До участі були залучені студенти 1-их курсів (менеджмент соціокультурної діяльності, духові інструменти, хормейстерський відділ, народні інструменти, аудіовізуальне мистецтво), 2 курсу образотворчого мистецтва та 4 курсу хормейстерського відділу. Зворушливі й проникливі вірші та пісні про рідну мову створили родинну атмосферу і нікого з учасників заходу не залишили байдужими.

bottom of page